Rady Sołeckie i Rada Miejscowości
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
Sołectwa
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2012-04-18 21:47:16 przez Zasilenie Danymi
Akapit nr - brak tytułu
Wykaz sołectw i sołtysów (kadencja 2015 – 2019 )
oraz miejscowości i przewodniczącego miejscowości (kadencja 2016 – 2020)
Gminy Sulęcin
Lp.
|
SOŁECTWO / MIEJSCOWOŚĆ
|
SOŁTYS
|
ADRES
|
NR TEL.
e-mail
|
1.
|
Sołectwo Brzeźno
|
Arkadiusz Sroka
|
Brzeźno 17/2
69-200 Sulęcin
|
693-558-129
|
2.
|
Sołectwo Długoszyn
|
Adam Florek
|
Długoszyn 66 B/2
69-200 Sulęcin
|
601-198-671
|
3.
|
Sołectwo Drogomin
|
Andrzej Policzkiewicz
|
Drogomin 5C
69-200 Sulęcin
|
695-410-319
|
4.
|
Sołectwo Grochowo
|
Tomasz Terech
|
ul. Boczna 1
Grochowo
69-200 Sulęcin
|
95 755 12-50
519-185-337
|
5.
|
Sołectwo Małuszów
|
Krzysztof Łysenko
|
Małuszów 11
69-200 Sulęcin
|
692-284-184
|
6.
|
Sołectwo Miechów
|
Robert Czerniak
|
Miechów 4
69-200 Sulęcin
|
793-005-222
|
7.
|
Sołectwo Ostrów
|
Anatol Blicharz
|
Ostrów 11
69-200 Sulęcin
|
505-009-982
|
8.
|
Sołectwo Rychlik
|
Małgorzata Cerbin
|
Rychlik 14
69-200 Sulęcin
|
502-627-863
|
9.
|
Sołectwo Trzebów
|
Stanisław Chabza
|
Trzebów 71
69-200 Sulęcin
|
785-110-313
|
10.
|
Sołectwo Tursk
|
Stanisław Gurgacz
|
Tursk 20
69-200 Sulęcin
|
783-905-594
|
11.
|
Sołectwo Trzemeszno Lub.
|
Jerzy Koza
|
ul. Poznańska 63 A
Trzemeszno Lub.
69-200 Sulęcin
|
785-927-174
|
12.
|
Sołectwo Wielowieś
|
Sylwester Gryz
|
Wielowieś 11A
69-200 Sulęcin
|
503-118-520
|
13.
|
Sołectwo Zarzyń
|
Mariusz Brodzikowski
|
Zarzyń 20A/15
69-200 Sulęcin
|
513-044-079
|
14.
|
Sołectwo Żubrów
|
Krystian Bielecki
|
Żubrów 5/2
69-200 Sulęcin
|
605-443-920
|
15.
|
Miejscowość Wędrzyn
|
Przewodniczący Miejscowości
Grzegorz Lewicki
|
Wędrzyn 15B/3
69-211 Wędrzyn
|
507-078-601
601-311-485
|
Akapit nr - brak tytułu
Wykaz sołectw i sołtysów (kadencja 2019 – 2023 )
oraz miejscowości i przewodniczącego miejscowości (kadencja 2020 – 2024)
Gminy Sulęcin
SOŁECTWO / MIEJSCOWOŚĆ
|
SOŁTYS
|
adres
|
Numer telefonu
e-mail
|
Rada Sołecka
|
Brzeźno
|
Anna Sroka
|
Brzeźno 17/2
69-200 Sulęcin
|
723-965-455
|
Maciej Twardowski
Teresa Ogonowska
Andrzej Osowski
|
Długoszyn
|
Adam Florek
|
Długoszyn 66 B/2
69-200 Sulęcin
|
601-198-671
|
Dariusz Łątka
Leokadia Hanebauer
Andżelika Tymkiewicz
Zenon Skowroński
Przemysław Wojnicz
|
Drogomin
|
Andrzej Policzkiewicz
|
Drogomin 5C
69-200 Sulęcin
|
695-410-319
|
Jarosław Otwinowski
Romuald Niemczyn
Katarzyna Worotnicka
|
Grochowo
|
Marek Szreder
|
ul. Główna 25/3
Grochowo
69-200 Sulęcin
|
511-944-883
|
Krystian Kubiszyn
Jan Małecki
Ewelina Szreder
Stanisław Litka
Anna Kubiszyn
|
Małuszów
|
Krzysztof Łysenko
|
Małuszów 11
69-200 Sulęcin
|
692-284-184
|
Bernarda Gerszewska
Urszula Kowalska
Kazimierz Kowalski
Katarzyna Patelska
Grażyna Szafarewicz
|
Miechów
|
Małgorzata Sienkiewicz
|
Miechów 2a
69-200 Sulęcin
|
502-662-423
|
Anna Kubiszyn
Maria Pałaniuk
Andrzej Koterba
|
Ostrów
|
Anna Kopyt
|
Ostrów 37
69-200 Sulęcin
|
785-701-902
95 755 54-28
|
Izabela Kościółek
Ewa Chojnacka
Małgorzata Kopyt
Dariusz Warwas
Artur Szablewski
|
Rychlik
|
Małgorzata Cerbin
|
Rychlik 14
69-200 Sulęcin
|
502-627-863
|
Patrycja Ogonowska
Karolina Ratajczak – Soloch
Monika Słowińska
Barbara Domalewska
|
Trzebów
|
Stanisław Chabza
|
Trzebów 71
69-200 Sulęcin
|
785-110-313
|
Edward Polechajło
Urszula Uruska
Agnieszka Polechajło
Małgorzata Kula
Mieczysław Durnoga
|
Tursk
|
Stanisław Gurgacz
|
Tursk 20
69-200 Sulęcin
|
783-905-594
|
Mirosław Matyjaszczyk
Dariusz Sypniewski
Piotr Chwalik
Grzegorz Rutnicki
Bartosz Kempski
|
Trzemeszno Lub.
|
Jerzy Koza
|
ul. Poznańska 63 A
Trzemeszno Lub.
69-200 Sulęcin
|
785-927-174
|
Kamila Żarkowska – Dudasz
Monika Dziadas
Marlena Maśluk
Bożena Dudarz
Sławomir Inatlewski
|
Wielowieś
|
Sylwester Gryz
|
Wielowieś 11A
69-200 Sulęcin
|
503-118-520
|
Krzysztof Tomczak
Jan Tomczak
Marek Zalewski
|
Zarzyń
|
Grzegorz Czuczak
|
Zarzyń
69-200 Sulęcin
|
|
Teresa Janosz
Maria Krajniak
Piotr Żygowski
Wanda Gawor
Teresa Mazur
|
Żubrów
|
Krystian Bielecki
|
Żubrów 5/2
69-200 Sulęcin
|
605-443-920
|
Katarzyna Kurasik
Agnieszka Dulik
Leokadia Narwańska
Marcin Rosłanowski
Barbara Wolniewicz
|
Wędrzyn
|
Przewodniczący Miejscowości
Anna Wyczachowska
|
Wędrzyn 11/6
69-211 Wędrzyn
|
519-131-625
|
Renata Ziółkowska
Krzysztof Berko
Tadeusz Centkowski
Kazimierz Obrzud
|