ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu

Nagłówek strony

Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Miejskiego w Sulęcinie
  • BIP
  • Godło RP
ˆ

Ekran listy informacji

Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi

Lista informacji

Dane kontaktowe radnych

Akapit nr 1 - brak tytułu

Rada Miejska w Sulęcinie VIII kadencja (2018-2023)
RADA MIEJSKA W SULĘCINIE
VIII kadencja
(2018-2023)
 
1.
Zbigniew Szczepański
- Przewodniczący  Rady
2.
Anna Wyczachowska
- Wiceprzewodnicząca Rady
3.
Jan Szymczyszyn
- Wiceprzewodniczący Rady
4.
Robert Aleksandrowicz
- radny
5.
Krystian Bielecki
- radny
6.
Jeremi Borowiec
- radny
7.
Kazimierz Gryz
- radny
8.
Piotr Jacykowski
- radny
9.
Jerzy Koza
- radny
10.
Agnieszka Lipska
- radna
11.
 
Danuta Werner (Malinowska)
- radna
12.
Stanisław Przybylski
- radny
13.
Ryszard Staniszewski
- radny
14.
Jolanta Szablewska
- radna
15.
Grzegorz Zjawiński
- radny
 
 
 
SKŁAD OSOBOWY STAŁYCH KOMISJI
 
Komisja Rewizyjna
  1. Krystian Bielecki              - Przewodniczący
  2. Jeremi Borowiec              - Wiceprzewodniczący
  3. Robert Aleksandrowicz    - członek
  4. Agnieszka Lipska             - członek
  5. Jolanta Szablewska         - członek
  6. Grzegorz Zjawiński          - członek
 
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
  1. Grzegorz Zjawiński          - Przewodniczący
  2. Ryszard Staniszewski      - Wiceprzewodniczący
  3. Jerzy Koza                       - członek
  4. Piotr Jacykowski           - członek
 
Komisja Budżetu  i Finansów
  1. Kazimierz Gryz                             - Przewodniczący
  2. Jerzy Koza                                   - Wiceprzewodniczący
  3. Robert Aleksandrowicz                - członek
  4. Krystian Bielecki                          - członek
  5. Danuta Werner (Malinowska)      - członek
  6. Stanisław Przybylski                    - członek
 
Komisji Infrastruktury i Gospodarki
  1. Ryszard Staniszewski   - Przewodniczący
  2. Stanisław Przybylski     - Wiceprzewodnicząca
  3. Kazimierz Gryz             - członek
  4. Jan Szymczyszyn          - członek
  5. Anna Wyczachowska    - członek
  6. Piotr Jacykowski            - członek
 
 
Komisja Edukacji, Spraw Społecznych i Środowiska
  1. Jeremi Borowiec                            - Przewodniczący
  2. Danuta Werner (Malinowska)        - Wiceprzewodnicząca
  3. Agnieszka Lipska                          - członek
  4. Jolanta Szablewska                       - członek
  5. Jan Szymczyszyn                          - członek
  6. Anna Wyczachowska                    - członek

Akapit nr 2 - brak tytułu

 
Lp.
imię i nazwisko
nr telefonu
adres e-mail
1.
Zbigniew Szczepański
509-119-484
2.
Jan Szymczyszyn
697-982-489
3.
Anna Wyczachowska
519-131-625
4.
Robert Aleksandrowicz
603-567-559
5.
Krystian Bielecki
605-443-920
6.
Jeremi Borowiec
609-466-088
 
7.
Kazimierz Gryz
501-582-099
8.
Piotr Jacykowski
574-745-955
9.
Jerzy Koza
785-927-174
-------------------------
10.
Agnieszka Lipska
796-326-373
11.
Danuta Werner  (Malinowska)  
510-922-037
12.
Stanisław Przybylski
503-657-500
13.
Ryszard Staniszewski
506-777-160
14.
Jolanta Szablewska
881-204-407
15.
Zjawiński Grzegorz
608-275-272

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gmina Sulęcin
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2020-09-14
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Zbigniew Szczepański
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2020-09-14 11:33:13
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Joanna Piechocka
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2020-09-14 11:33:17
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Joanna Piechocka
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2020-09-22 10:36:57
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
48 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »