ˆ

RADA MIEJSKA W SULĘCINIE

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Dane kontaktowe radnych

Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2020-09-14 11:33:17 przez Joanna Piechocka

Akapit nr - brak tytułu

Rada Miejska w Sulęcinie VIII kadencja (2018-2023)
RADA MIEJSKA W SULĘCINIE
VIII kadencja
(2018-2023)
 
1.
Zbigniew Szczepański
- Przewodniczący  Rady
2.
Anna Wyczachowska
- Wiceprzewodnicząca Rady
3.
Jan Szymczyszyn
- Wiceprzewodniczący Rady
4.
Robert Aleksandrowicz
- radny
5.
Krystian Bielecki
- radny
6.
Jeremi Borowiec
- radny
7.
Kazimierz Gryz
- radny
8.
Piotr Jacykowski
- radny
9.
Jerzy Koza
- radny
10.
Agnieszka Lipska
- radna
11.
 
Danuta Werner (Malinowska)
- radna
12.
Stanisław Przybylski
- radny
13.
Ryszard Staniszewski
- radny
14.
Jolanta Szablewska
- radna
15.
Grzegorz Zjawiński
- radny
 
 
 
SKŁAD OSOBOWY STAŁYCH KOMISJI
 
Komisja Rewizyjna
  1. Krystian Bielecki              - Przewodniczący
  2. Jeremi Borowiec              - Wiceprzewodniczący
  3. Robert Aleksandrowicz    - członek
  4. Agnieszka Lipska             - członek
  5. Jolanta Szablewska         - członek
  6. Grzegorz Zjawiński          - członek
 
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
  1. Grzegorz Zjawiński          - Przewodniczący
  2. Ryszard Staniszewski      - Wiceprzewodniczący
  3. Jerzy Koza                       - członek
  4. Piotr Jacykowski           - członek
 
Komisja Budżetu  i Finansów
  1. Kazimierz Gryz                             - Przewodniczący
  2. Jerzy Koza                                   - Wiceprzewodniczący
  3. Robert Aleksandrowicz                - członek
  4. Krystian Bielecki                          - członek
  5. Danuta Werner (Malinowska)      - członek
  6. Stanisław Przybylski                    - członek
 
Komisji Infrastruktury i Gospodarki
  1. Ryszard Staniszewski   - Przewodniczący
  2. Stanisław Przybylski     - Wiceprzewodnicząca
  3. Kazimierz Gryz             - członek
  4. Jan Szymczyszyn          - członek
  5. Anna Wyczachowska    - członek
  6. Piotr Jacykowski            - członek
 
 
Komisja Edukacji, Spraw Społecznych i Środowiska
  1. Jeremi Borowiec                            - Przewodniczący
  2. Danuta Werner (Malinowska)        - Wiceprzewodnicząca
  3. Agnieszka Lipska                          - członek
  4. Jolanta Szablewska                       - członek
  5. Jan Szymczyszyn                          - członek
  6. Anna Wyczachowska                    - członek
« powrót do poprzedniej strony